בעולם דינמי שבו למהירות יש תפקיד משמעותי, וורדפרס (WordPress) נחשבת למערכת נוחה, קלה וידידותית ומהירה להקמה וניהול אתרים. זוהי מערכת גמישה ורלוונטית להקמה של כל סוגי האתרים, מפורטלים עם דפים רבים, דפי נחיתה, אתרים תדמיתיים לעסק ועד לבלוג אישי.

הקמת אתרי וורדפרס

היתרונות של הקמת אתרי וורדפרס

לא בכדי הפכה וורדפרס למערכת ניהול תוכן פופולארית במיוחד להקמת אתרים. אחוז לא מבוטל מאתרי האינטרנט בעולם מבוססים על מערכת וורדפרס והמספר הולך וגדל. הסיבה העיקרית לכך היא שלמערכת וורדפרס יש מספר יתרונות בולטים על פני מערכות מקבילות. הנה כמה מהם:

  • לנהל אתר זה קל – מערכת ניהול התוכן בוורדפרס אינה דורשת ידע מקצועי קודם והיא ידידותית להפליא.
  • שליטה מלאה – המערכת מאפשרת גישה מלאה אל מאחורי הקלעים של האתר. אפשר לשלוט בכל התוכן שבאתר, לשנות אותו בכל עת ולהוסיף כלים רבים.
  • אתר רספונסיבי – ניתן בקלות לבנות אתר הנראה היטב ברזולוציות שונות ומתאים לגלישה במחשב וגם בנייד.
  • תוספים – ניתן להתקין על אתר וורדפרס מבחר תוספים כמו לחצני שיתוף ברשתות חברתיות, גלריות אינטראקטיביות ועוד.
  • עדכונים שוטפים – המערכת מתעדכנת ומתחדשת ללא הפסקה. כל עדכון מכיל בתוכו תיקוני באגים ואבטחה.
  • קידום האתר – אתרי וורדפרס נחשבים כידידותיים למנועי חיפוש כמו גוגל כך שהקמת אתרי וורדפרס משפיעה בצורה חיובית על קידום האתר ומיקומו.
  • קוד פתוח – המערכת מבוססת על קוד פתוח המאפשר גישה חופשית לשינויים בקוד האתר ומעבר קל בין שרתי אחסון.

היתרון המרכזי של וורדפרס מתבטא באפשרויות בלתי מוגבלות כמעט להקמת אתרים ולכן היא מתאימה לעסקים קטנים הבונים אתר תדמית המכיל כמות דפים קטנה, להקמת בלוג אישי (היא החלה את דרכה למעשה כמערכת להקמה וניהול של בלוגים) וגם להקמת אתרי תוכן ומסחר גדולים. הגמישות של המערכת מאפשרת ליצור אתרים מותאמים לדרישות שונות וכמעט לכל מטרה.

וורדפרס בעברית

מערכת וורדפרס מותאמת לשפות שונות וביניהם לשפות הנכתבות מימין לשמאל כמו עברית. בונה אתרים מיומן יכול להתאים את האתר וגם את מערכת הניהול לעברית בצורה מושלמת. תוספים רבים גם הם מותאמים לעברית כך שהקמת אתרי וורדפרס מתאימה גם לאלו הנתקלים בקשיי השפה.

השאירו פרטים ונתחיל להקים את אתר הוורדפרס שלכם