בניית אתר וורדפרס הינה בחירה מצוינת לעסקים ועצמאיים בכל הגדלים. וורדפרס החלה את דרכה כמערכת לבלוגים אך כיום הפכה לפלטפורמה גמישה להפליא המציעה מערכת ניהול תוכן חזקה ובעלת מאפיינים רבים הממצבים אותה כמובילה בתחום.

העיצוב באתר וורדפרס

 עיצוב האתר מהווה גורם קריטי לחווייתו בעיני הגולשים. האם הם יקנו את המוצר שלכם? האם הם ישאירו פרטים? האם ילחצו על צור קשר או ירימו את הטלפון הזה אליכם? כל אלו מושפעים באופן שאי אפשר להפריז בחשיבותו על ידי העיצוב של האתר. האם באתר שלך יש עיצוב נוח ומקצועי שמעודד את הגולשים לפעולה?

גם ב2014 בוחרים אתר וורדרפס

מערכת וורדפרס, עם עולם התבניות המוכנות המשגשג על גבי הפלטפורמה הבסיסית שלה, מציעה כיום מגוון יוצא דופן של אפשרויות עיצוב יפהפיות, מקצועיות ונוחות מאוד לתפעול, שלא לדבר על העובדה שניתן די בקלות לשנות את העיצוב הזה בזמן אמת.

אדון לעצמך

אחד היתרונות הברורים של אתר וורדפרס הוא קלות השימוש והתפעול. לבעל האתר יש גישה מלאה למערכת הניהול של האתר, הבנויה באופן אינטואיטיבי, קל ללמידה ולתפעול. לכן יש לו את האפשרות לשנות ולהוסיף מה שהוא רוצה מתי שהוא רוצה לאתר. ללא כסף נוסף וללא צורך במנהל אתר.

קידום אתר וורדפרס במנועי חיפוש

קידום האתר זה החלק האחרון והחשוב ביותר בבניית אתר. האם האתר שלך, אחרי שנתת לו עיצוב מנצח, יישאר מאחורי הקלעים, או שמא יהיה בין התוצאות הגבוהות במנועי החיפוש?

חלק מהיופי של האינטרנט הוא היכולת של עסקים קטנים יותר להגיע למקומות גבוהים במנועי החיפוש ולהתמודד עם הענקים של התעשייה. הקידום של האתר מושפע מהרבה מאוד גורמים כגון קוד איכותי של האתר, התוכן באתר, תיאורים ומילות מפתח.

 פלטפורמת וורדפרס, עם הקוד המסודר והאלגנטי שלה, מאפשרת – אם משתמשים בה באופן נכון – שהאתר שלך יגיע לתוצאות הראשונות במנועי החיפוש!


כמה סיבות נוספות לבנות בוורדפרס

רשימה חלקית זו מפרטת עוד כמה מהסיבות הטובות ביותר לבחור בוורדפרס כפלטפורמה לבנות עליה את האתר שלכם.

  • באה עם מערכת ניהול תכנים יציבה ואמינה

  • קלה ופשוטה מאוד לעדכון למשתמש ללא ניסיון קודם

  • אפשרויות עיצוב רבות ומגוונות

  • אפשרויות רבות לתוספים כגון: גלריית תמונות, תגובות ועוד

  • המערכת מתעדכנת לעיתים תכופות מה שמונע חורי אבטחה ועוד באגים מסוגים שונים.

  • וורדפרס טובה לקידום אתרים – תוך זמן מועט תראו איך האתר שלכם עוקף את המתחרים

  • אתרי וורדפרס קלים לגיבוי ככה שלא תאבדו מידע במקרה של תקלה

  • רספונסיביות מצויינת לכל גדלי המסך, הסמארטפונים והמכשירים הניידים


ישנן עוד סיבות רבות לבחירה במערכת וורדפרס. מוזמנים להיכנס לאתרי הוורדפרס המופיעים ברשימת בפרויקטים הנבחרים שלנו, לגלוש ולהתרשם.