הגמישות הרבה של מערכת וורדפרס להקמת וניהול אתרים, מאפשרת לבנות אתר כמעט לכל מטרה. עם זאת לעיתים יש צורך בפונקציה מיוחדת או בתוספת לאתר שדורשת פיתוח של קוד נפרד. כאן נכנס לתמונה מפתח וורדפרס שיודע לכתוב שורות קוד היוצרים בסופו של דבר את הפונקציה המבוקשת.

מפתח אתרי וורדפרס

אתר וורדפרס עם אקסטרה

כשרוכשים בית חדש הוא בדרך כלל מכיל את כל המאפיינים הבסיסיים, אך אם רוצים עיצוב מיוחד או גינה משודרגת, צריך לפנות למומחים. כך גם כאשר צריך למצוא פתרון לאתר הזקוק לפיתוח של פונקציה חדשה. ייתכן ומדובר גם בשדרוג של תוסף קיים, הוספת אפשרויות לגולשים ועוד. מפתח וורדפרס מכיר את המגבלות הטכניות של האתר הקיים ויודע ליצור פתרון בדמות קוד חדש או פיתוח של קוד קיים. בנוסף, מפתח וורדפרס מכיר את המערכת וגם את מגבלותיה ויודע לכוון את הלקוח אל פתרונות פשוטים ומהירים. האתגר הוא לפתח קוד שישתלב במבנה האתר הקיים ולא יתנגש עם פונקציות מקבילות. במקרה כזה כדאי לפנות אל מפתח וורדפרס מקצועי שיודע להתמודד עם משימות מורכבות.

המיומנויות של מפתח וורדפרס

מפתח וורדפרס טוב הוא קודם כל אדם המכיר את המערכת על בוריה ובעל ניסיון רב בפיתוח של אתרי וורדפרס. זה אולי נשמע מובן מאליו, אבל בעידן בו המידע נגיש לכולם, חשוב לבחור במפתח שבאמת מכיר את המערכת מניסיון אישי ולא רק מסרטוני הדרכה. מפתח מיומן מכיר גם את השלד של וורדפרס, את שפות הקוד, את ההבדלים בין סוגי הקבצים בליבת המערכת וגם את נקודות התורפה. מפתח מנוסה יוכל ליצור פונקציות חדשות ויעילות ברמה גבוהה, על בסיס ידע קודם ומתוך היכרות עמוקה עם ארגז הכלים האינסופי של וורדפרס. כדי להבין את וורדפרס לעומק, צריך להכיר קודים שונים ולהבין איך המערכת עובדת. הבחירה במפתח וורדפרס מקצועי תבטיח ראש שקט ועמידה בדרישות הפיתוח לטווח ארוך.

מתי לפנות למפתח

במרבית המקרים, מערכת וורדפרס נותנת מענה איכותי לדרישות מהאתר אך בעולם כל כך דינמי זה רק טבעי שידרשו פתרונות נוספים: קשר טוב יותר עם הלקוחות, פיתוח של מסחר אלקטרוני, אבטחה ועוד שכולם ברי פיתוח.

צרו קשר לפיתוח אתרי וורדפרס