הדרך לאתר אינטרנט לעסק רצופה בכוונות טובות שלא תמיד באות לידי ביטוי בתוצאה הסופית. מעצב מקצועי יודע להתאים את החזון העסקי למגבלות הטכנולוגיות וליצור אתר שמשקף בצורה הכי טובה את מטרות העסק. עיצוב אתרים לעסקים הוא נושא חם אשר יכול לעשות את ההבדל בין אתר מצליח שמביא לעליה ברכישות ובחשיפה למותג לבין אתר שאינו מממש את הפוטנציאל שלו.

עיצוב אתרים לעסקים

נא לשמור על הסדר

רוב האנשים ירגישו נעים יותר בחלל מרווח, מסודר ומעוצב באופן הרמוני וזורם. כך הדבר גם לגבי אתרי אינטרנט. אתר שיש בו איזון בין התכנים השונים – טקסטים, תמונות או סרטונים, יהפוך לאטרקטיבי יותר בעיני הגולש ולו רק בשל הסדר והתחושה הנעימה המלווה את הביקור באתר. חשוב להקפיד על תכנים הפרושים על גבי הדף באופן מסודר, נקי ונעים לעין ועל איזון בין סוגי התכנים השונים.

להרגיש בבית

ניתן לדמות כל דף באתר לחדר בבית. חשוב לשמור על סדר בתוך כל חדר כך שהשהות בו תהיה נעימה, אך על מנת שדיירי הבית יתמצאו בו וימצאו במהרה את מבוקשם, הבית צריך להיות מסודר באופן הגיוני וברור. עיצוב אתרים לעסקים כולל את חלוקת התוכן בין הדפים כך שהגולש לא יצטרך לחפש את המיקום של המידע הרלוונטי לו אלא יבין מיד היכן הוא נמצא. חשוב להדגיש את שמות הדפים הפנימיים ולציין מה ניתן למצוא בכל אחד מהם.

להתאים את העיצוב לעסק ולקהל היעד

עיצוב אתרים לעסקים הוא ביטוי רחב. ישנם אלפי עיצובים שונים אפשריים ועל המעצב להתאים עבור כל עסק את העיצוב הנכון. עיצוב חייב להיות מותאם למהות העסק, למוצר או לשירות אותו הוא מציע ולקהל היעד אליו הוא פונה. לפני עיצוב האתר יש להכיר את קהל היעד היטב ולהחליט באיזו שפה עיצובית לבחור. הצבעים שיקשטו את דפי האתר, הפונטים – צורתם, גודלם וצבעם, מיקום התמונות או הסרטונים באתר וחלקם בתוך כלל התוכן – כל אלה הם פרטים חיוניים הקובעים בסופו של דבר כיצד האתר ייראה. הצלחת האתר אינה בהכרח תלויה רק בעיצוב, אך הוא מהווה חלק בלתי נפרד ממנה.

צרו קשר לעיצוב אתרים לעסקים