5 תבניות וורדפרס חינמיות הטובות ביותר לחודש יוני 2014

interface-theme

החודש אספתי עבורכם רשימה של חמש תבניות וורדפרס חינמיות מומלצות שעלו לרשת בחודש האחרון. התבניות המוצגות עונות על מגוון של צרכים, ממינימליזם טהרני ששם את הטקסט במרכז ועד דגמים עשירים ומוחצנים למסחר. להלן התבניות. תהנו!

5. Interface

תבנית וורדפרס חינמית - אינטרפייס

אינטרפייס היא תבנית מקצועית בעיצובה המצוידת במגוון גדול של אופציות למביני דבר, בעודה משכילה להישאר פשוטה ונוחה דיה לשימוש מתחילים. היא מציעה שני מערכי אתר, ארבעה עיצובים אפשריים לפוסטים ודפים, חמישה טאמפלאטים אפשריים לדפים, שמונה אזורי ווידג'טים ושישה ווידג'טים המותאמים לשימוש עם התבנית. היא מגיעה עם סליידר המאפשר לכוון את הגולשים אל המאמרים האיכותיים ביותר. רצועות המידע העליון (או התחתון) מנגיש בקלות את פרטי הקשר, כמו גם את הרישות החברתי של האתר, בעזרת 10 אייקונים מצורפים. מאפיינים נוספים כוללים אפשרות להתאמת תמונת הרקע, ההדר, התפריטים, שילוב CSS ועוד.

ייעוד: שימושית במיוחד לאתרי עסקים. נותני שירות. מוסדות.
אודות המפתח: Theme Horse מציעים מגוון גדול של תבניות באיכות גבוהה וללא תשלום. מלבד Interface ו- Interface Pro, הם מציעים גם את Clean Retina, Clean Retina Pro, Attitude ו- Attitude Pro.

לצפייה בתבנית / להורדה של התבנית

4. Independent Publisher

תבנית וורדפרס בחינם

תבנית זו מיועדת לאפשר לתוכן של המשתמש לעמוד בזכות עצמו בלא הסחות דעת צבעוניות. זהו עיצוב מינימליסטי ביותר, אבל עדיין אלגנטי. התבנית רספונסיבית, מותאמת לטלפונים ניידים, ומציעה תמיכה לרוב הפורמטים של מאמרים. ניתן להשתמש בתבנית זו גם לבלוגים מרובי כותבים.
ייעוד: מפרסמי רשת ובלוגרים. כל אחד שיש לו מה להגיד ורוצה לעשות זאת בדרך נקייה ופשוטה, יכול לעשות שימוש נהדר בתבנית הזו.
אודות המפתח: ראאם דב הוא המעצב של Independent Publisher. זוהי התבנית היחידה שהוא יצר עד כה, אך התגובות אליה בקהילת משתמשי תבניות הוורדפרס חיוביות.

לצפייה בתבנית / להורדת התבנית

3. sparkling

תבנית וורדפרס ספארקלינג

לתבנית זו יש עיצוב מושך שתופס את העין. היא רספונסיבית ופשוטה וניתן להשתמש בה למגוון גדול של אתרים. היא מותאמת לשימוש בסמארטפונים ומגיעה עם סליידר בגודל מסך מלא.
מאפיינים נוספים כוללים ווידג'ט למאמרים פופולאריים, אייקונים לרישות חברתי, וביו של כותבים. בנוסף היא מגיעה עם אופטימיזציה למנועי חיפוש, וערוכה לתרגום. בסך הכול, זו תבנית אלגנטית, מושכת ושימושית.
ייעוד: שימושית לאתרי טיולים, בריאות ועיצוב. ניתן גם להשתמש בה לבלוג אישי או אף לאתר עסקים, בתלוי בסוג העסק.
אודות המפתח: אייגר סילקלאנס מקולוריב הוא המפתח שמאחרי sparkling. קולוריב מציעה גם תבניות אחרות, כגון: Dazzling, Travelify, Unite ו- Pinbin.

לצפייה בתבנית / להורדה

2. Dazzling

תבנית וורדפרס דאזלינג

עוד תבנית מבית קולוריב. דזלינג היא תבנית מצוינת, רספונסיבית לחלוטין, אידיאלית לאתרי Woocommerce. ניתן להתאים ולעצב כמעט כל היבט של האתר, מהצבעים שלו, דרך הסליידר ועד כפתורי הפעולה שלו. ישנו מגוון של אזורי ווידג'טים שניתן לשחק עימו באופן חופשי, והתבנית מותאמת בקלות לתרגום ולניידים.
ייעוד: התבנית מתאימה לאתרי מסחר, אתרי חברה ותיקי עבודות. היא מעולה גם לאתרי צילום.
אודות המפתח: שוב אייגר סילקלאנס מחברת קולוריב.

לצפייה בתבנית / להורדה

1. Radiate

תבנית וורדפרס ראדיאט

תבנית זו היא דוגמא לפשטות וניקיון בעיצוב. Radiate היא רספונסיבית ומתאימה לתצוגת רטינה. היא מצוידת בתמונת הדר עם תצוגת פארלאקס, ביכולת להתאים תמונת רקע, באופציות צבעים שונות ובתוספות CSS. היא מציעה גם תמיכה טכנית חינם למשתמש.
המאפיין החזק ביותר שלה הוא העיצוב המובנה. בר הניווט מופיע למעלה, התמונה העליונה נותנת הרבה מרחב נשימה, ותיבות התוכן מציגות לגולש את האופציות שלו. תבנית זו מצטיינת בניקיון העיצוב שלה, קלות השימוש והאטרקטיביות שלה.

ייעוד: תבנית זו שימושית מאוד לבלוגים אישיים, תיקי עבודות ואתרים למוסדות. היא גמישה למדי.
אודות המפתח: ThemeGrill מציעה תבניות חינמיות מצוינות כמו Accelerate, Accelerate Pro, Spacious ו- Spacious Pro. העיצובים שלהם מקצועיים וגמישים. ניתנים לשימוש עבור מגוון של אתרים שונים.

לצפייה בתבנית / להורדה

לא בדקתי את ההתאמה של התבניות לעברית ואשמח לתגובות בנושא,

מחפשים לבנות אתר וורדפרס? צרו איתי קשר

שיתוף

מאמרים נוספים

Scroll to Top