כיום אין כמעט בעל עסק שאינו מבין את החשיבות של אתר אינטרנט ונוכחות ברשת. כתוצאה מכך, אתרי אינטרנט חדשים צצים מדי יום אך לא כולם יודעים לעשות זאת נכון. בניית אתר לא נכונה תחטיא את המטרה שלשמה נוצר האתר, שיכולה להיות מכירות מוצרים אונליין או תנועת לקוחות רבה יותר אל העסק.  אז כיצד בונים אתר בצורה נכונה? הנה כמה טיפים.

המטרה מקדשת את האמצעים

אחד מהשלבים החשובים ביותר בבניית האתר הוא הגדרת המטרה שלשמה הוא נבנה. האם מדובר באתר תדמית בלבד? בקידומו של מוצר מסוים? האם האתר ישמש פלטפורמה לתקשורת עם לקוחות? בניית אתרים חייבת להתחשב במטרות בכדי שהאתר יהיה שימושי ויהיו בו את כל האמצעים הדרושים להצלחה. הגדרת מטרות האתר משפיעה על כל תהליך בניית האתר וכמובן על התוצאה הסופית.

לא חייבים להמציא את הגלגל

למרות שלכל עסק יש סיפור מיוחד משלו, האתר הוא רק אחד מתוך אתרים רבים דומים ושונים ברחבי רשת האינטרנט. כדאי לגלוש באתרים דומים בארץ ובעולם ולשאוב רעיונות לעיצוב או למיקוד האתר. חלק מהאתרים הקיימים התמודדו בעבר עם בעיות דומות וניתן בהחלט לשאוב מהם השראה ורעיונות.

בניית אתר פשוט וידידותי

בבניית אתרים חשוב להקפיד כי האתר יהיה פשוט וידידותי למשתמש. מבנה האתר צריך להיות ברור והגיוני והגלישה בו תהיה זורמת ונעימה כך שלא תקשה על הגולש. המידע צריך להיות גלוי, ברור ומובן והדפים צריכים לעלות במהירות. עיצוב האתר באופן אסתטי אך לא רועש או צבעוני מדי, יספק לגולש חוויית גלישה נעימה יותר. היחס בין כמות הטקסט לתוספות הוויזואליות צריך להיות מאוזן כך שהם ישתלבו בהרמוניה מרבית. בנוסף, חשוב שהאתר יהיה מותאם למסכים ולרזולוציות שונות.

תוכן שמביא תוצאות

בניית אתרים חייבת להיות מקצועית ולכלול בתוכה חשיבה על פרטים רבים שיהפכו את האתר לנגיש לקהל הגולשים, ידידותי למשתמש ומקנה ערך מוסף על פני המתחרים. אלמנט חשוב להצלחה הוא תוכן האתר: התוכן חייב להביא ערך מוסף לגולשים ולהתחשב בדרישות מנועי החיפוש. תוכן מקורי ומתעדכן ימשוך אל האתר גולשים ולקוחות פוטנציאליים וגם יביא בסופו של דבר לתוצאות.

צרו איתנו קשר ונתחיל לבנות את האתר שלכם