אודות יובל כץ בניית אתרים

מי אני ומה החזון שלי?

איך הכל התחיל?

עוד כשהייתי צעיר, בערך בגיל 14 התחלתי להראות עיניין עמוק בבניית אתרי אינטנט, לקחתי כמה שיעורים ב html ו js והתחלתי לשחק עם הנושא הזה.  הייתי מעצב אתרים לכייף שלי. ב2006 אחרי שהשתחררתי מהצבא התחלתי לעשות בעיניין באופן מקצועי כשכיר. התחלתי כעוזר מנהל אתר אינטרנט והתקדמתי למנהל שיווק אינטרנטי ב2009. ב2010 החלטתי לצאת לדרך עצמאית ולהרחיב את השירותים שאני מציע ללקוחות פרטיים.

ליצור מתוך תשוקה

עוד מתחילת הדרך היה ברור לי שאני יוצר אתרים מתוך תשוקה לעיניין, הייתי נשאר ער וקורא בלוגים על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. זה הוביל אותי לזכור במספר פרסים בתחום העיצוב והבניית אתרים בישראל לאורך השנים.

ליצור עיצוב שיזכרו

עיצוב יעיל הוא יותר מאסתטיקה; זה מסע ויזואלי. על ידי יצירת ויזואליות בלתי נשכחת, עסקים משאירים רשמים מתמשכים, מטפחים זיכרון מותג וחיבור עם הקהל שלהם.

חוויית משתמש חלקה ואחידה

חווית משתמש חלקה היא אבן יסוד בעיצוב מוצלח. תעדוף ניווט אינטואיטיבי, ממשקים רספונסיביים ונגישות כדי לשפר את מעורבות המשתמש, שביעות הרצון וההצלחה העסקית הכוללת.

להרחיב את המותג בדיגיטל

עיצוב הוא כלי רב עוצמה לביטוי זהות מותג. על ידי התאמת אלמנטים חזותיים לערכי הליבה, עסקים מבססים נוכחות מותגית ייחודית, מטפחים הכרה, אמון ונאמנות בקרב הקהל שלהם.

להשיג תוצאות והמרות

עיצוב טוב חורג מהאסתטיקה; הוא מנחה את המשתמשים לעבר הפעולות הרצויות. על ידי אופטימיזציה להמרות, עסקים הופכים מבקרים באתר ללקוחות, תורמים ישירות לשורה התחתונה ולהצלחתם הכוללת.

החזון שלך, העבודה שלי

אני מאמין בעבודה נכונה בשילוב עם התמדה

Scroll to Top