בכדי להחליף נורה, אין צורך לקרוא לחשמלאי אך אם מדובר בתקלה או ביצירת נקודת חשמל נוספת, מומלץ מאוד לבחור באיש מקצוע מנוסה. היתרון החשוב של מערכת וורדפרס לבנייה וניהול אתרים הוא בפשטותה ובהיותה גמישה ומתעדכנת לעיתים קרובות. למרות שבמרבית המקרים אין צורך בידע מוקדם בתחום התכנות, מתכנת וורדפרס בעל ניסיון יכול להפוך אתר פשוט לאתר מורכב שממלא פונקציות רבות.

מתכנת וורדפרס

ענין של זמן

כידוע, מערכת וורדפרס נחשבת כידידותית למשתמש אך עדיין נדרשת השקעת זמן לא מועטה בכדי להכיר את המערכת על בוריה וליצור אתר איכותי שעונה על הדרישות. אם אין לכם די זמן לכך, אל תהססו לפנות אל מתכנת וורדפרס המומחה בפרטים הקטנים במערכת, מתמצא בשפת התכנות ויודע לתת פתרונות נקודתיים. ההיכרות של המתכנת עם שפות קוד רבות והיכולת שלו ליצור פתרונות מאפס, שווים חיסכון בזמן ובסופו של דבר הרווח כולו שלכם.

לא כל מי שבנה אתר הוא מתכנת וורדפרס

מתכנת מקצועי הוא איש מקצוע אשר מכיר היטב את המערכת, הקים דרכה אתרים רבים ומעודכן בשדרוגים המתרחשים בה כל הזמן. על מנת לבחור את המתכנת המתאים לכם, בקשו ממנו להציג לכם את תיק העבודות. הביטו באתרים שבנה: האם הם נוחים ומהירים לגלישה? האם המבנה שלהם מסודר בצורה הגיונית? האם אתם מזהים ברגע הראשון שלפניכם אתר מקצועי? פרמטר נוסף לבחירת מתכנת וורדפרס הוא כמובן המחיר. עשו סקר שוק והשוו כך שיהיו בידכם נתונים על המחיר הממוצע.

מתכנת וורדפרס – לאורך כל הדרך

בין אם מדובר באתר חדש או אתר קיים שזקוק לשדרוגים או תוספות, כדאי לפנות אל מתכנת וורדפרס מיומן. למתכנת יש כלים ליצור תוספים חדשים, לתקן באגים ולתת מענה לבקשות שונות. אחד מהפרמטרים החשובים ביותר שלעיתים לא מקבל תשומת לב מספקת הוא נושא האבטחה. אתר שאינו מאובטח בצורה טובה מזמין אליו "צרות" שיכולות להסב לעסק נזק רב. סגירת חורי אבטחה אפשריים, עדכון גרסה ותוספים בצורה קבועה, גיבוי האתר והחומרים שבו, יבטיחו הגנה לאתר. מתכנת יוכל לעזור בייעוץ ומציאת פתרונות לאבטחה מקסימאלית.

צרו קשר עבור מתכנת וורדפרס