וורדפרס היא מערכת המבוססת על קוד פתוח, הגישה אליה קלה וחינמית והשימוש בה נוח במיוחד. כתוצאה מכך יזמי אינטרנט רבים בוחרים להקים אתר באמצעות וורדפרס (WordPress), הנחשבת למערכת הפופולארית ביותר בעולם להקמה וניהול של אתרי אינטרנט. גם מי שאינו בעל ניסיון קודם בתחום התכנות יכול להקים אתר בקלות. עם זאת, יש להשקיע זמן בהכרת המערכת בכדי לעשות בה את השימוש הטוב ביותר ולנצל את כל הכלים שבה. פיתוח האתר אפשרי גם לאחר עליית האתר לאוויר והוא בא לידי ביטוי באמצעות התקנת תוספים, יצירת תוכן חדש, עדכון תוכן ומדיה ועוד. מפתח מיומן יוכל להקים אתר המותאם בדיוק לדרישות הלקוח.

פיתוח אתרי וורדפרס

פיתוח אתר המתאים לכל עסק

מי שמכיר היטב את המערכת מודע לארגז הכלים העצום שהיא מספקת ולפיכך פיתוח אתרי וורדפרס כולל התאמה של תכונות או אלמנטים למטרות האתר ולעסק אותו הוא משרת. וורדפרס החלה אמנם כמערכת לפרסום בלוגים אך כיום היא מספקת מענה כמעט לכל סוגי האתרים ולמגוון מטרות. ניתן לפתח עם מערכת וורדפרס אתרים מורכבים מאוד ועם עיצוב ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, סביב המערכת יש קהילת מפתחים בינלאומית היוצרת תוספים חדשים ומתעדכנת ללא הפסקה.

גמישות היא מילת המפתח

הגמישות הרבה המאפיינת את מערכת וורדפרס, מאפשרת לפתח אתרים המותאמים לצרכים שונים. פיתוח אתר וורדפרס כולל אלמנטים שונים כמו בחירת עיצוב מותאם לקהל היעד של האתר. באמצעות העיצוב נוצר למעשה הרושם הראשוני והגולש מקבל החלטה של שבריר שנייה: האם להיכנס לאתר ולהעמיק בו או לחילופין לצאת ממנו ולחפש באתר אחר. פיתוח אתר והתקנת תוספים מתאימים הוא הכרחי לעמידה במטרות האתר כמו למשל התממשקות עם רשתות חברתיות, קשר שוטף עם הלקוחות, הצגת תיק עבודות ופרויקטים נבחרים, סל מוצרים, קנייה מאובטחת ועוד.

מפתח לעת צרה

פיתוח אתרי וורדפרס דורש מיומנות לא רק בפעולות בסיסיות כמו הקמת אתר וורדפרס וניהול התוכן שלו אלא גם בפתרון בעיות הקשורות למערכת. כמו בכל מערכת, גם בוורדפרס יכולות לצוץ בעיות או תקלות. מפתח וורדפרס המכיר את המערכת היטב, יכול להציע פתרונות יעילים לטיפול בתקלות שונות.

השאירו פרטים לפיתוח אתרי הוורדפרס שלכם