ליצור אפליקציה אדירה דורש חזון!
עם אסטרטגיה, אפיון, עיצוב, פיתוח ותמיכה מתמשכת אנחנו נהייה שם עבורכם בכל אחד מהשלבים.

אנחנו מספקים שירותי פיתוח אפליקציות מתקדמים בתפירה אישית לצרכים שלכם.

בין אם אתם בשל היוזמה או חברה ממוסדת אנחנו נתאים את השירות שלנו לצרכים שלכם על מנת שאתם תוכלו לבל את המוצר הנכון ביותר עבורכם.

מהו תהליך פיתוח אפליקציה

אנחנו נתחיל בזה שנלמד את העסק שלכם וכיצד הוא עובד, יחד איתכם והצוות שלכם נתחיל להריץ רעיונות וקונספטים אשר נראים, מרגישים ונשמעים הכי נכונים. לאחר בחירת רעיון מנצח נתחיל בתהליך איפיון מלא אשר יכלול כל תנועה אפשרים של משתמש באפליקצייה ויקח בחשבון את הפרטים הקטנים ביותר.

בתום שלב האיפיון נתחיל את עיצוב ממש המשתמש של האפליקצייה. תוך כדי תשומת לב לכל פיקסל, אנחנו נדאג ליצור עבורכם חוויית משתמש ייחודית אשר תפורה אישית למוצר והלקוחות שלכם.

לאחר אישור סבבי העיצוב, נעבור לשלב פיתוח על ידי מפתחים מנוסים ומקצועיים. אנחנו מבינים כי שלב הפיתוח קריטי במיוחד באפליקציות אשר אמורות להתמודד עם מספר רב של משתמשים בגוון רחב של מכשירים. לכן אנחנו לוקחים בחשבון את כל המשתנים עוד לפני תחילת הפיתוח ולוקחים את בחשבון את כל המקרי קצה האפשריים. אנחנו מבינים כי קוד טוב הוא קוד גמיש אשר ניתן לגדול איתו כחברה ולכן משקיעים מראש במוצר שלכם על מנת שהוא יהיה מוצר אשר מאפשר לכם לנו לגדול יחד איתכם. הפיתוח נעשה נייטיב לאנדרויד ולאייפון.

אולי יעניין אותך גם:

חברה לפיתוח אפליקציות igates

אנחנו מבינים היטב את הצרכים שלכם כלקוחות האפליקצייה אשר תוביל אתכם קדימה ודואגים לתת 120% בכל שלב בדרך אל אפליקצייה מנצחת!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!