לבנות אתר לבד

בניית אתר וורדפרס – מה צריך לדעת? וורדפרס היא מערכת חינמית לבניית אתרים, המובילה בעולם כיום. וורדפרס בנויה כך שהמשתמש בוחר עבור האתר שלו תבנית עיצוב מוכנה מראש, ועליה מוסיף מידע ותוכן, ובעצם מקים את האתר שלו.

וורדפרס מעניקה אופציה נוחה ואטרקטיבית מאוד עבור כל מי שמעוניין להקים אתר אינטרנט מעוצב ומוצלח, בין אם על ידי הסתייעות בשירות של בונה אתרים או חברה מקצועית לבניית אתרים, ובין אם בכוחות עצמו.  כך או כך בחירה במערכת וורדפרס תחסוך מכם הוצאות כספיות גבוהות בתהליך בניית האתר שלכם..

אם אתם רוצים לבנות אתר לבדכם, מערכת וורדפרס היא התשובה. בוורדפרס העבודה היא פשוטה יחסית, אתם בוחרים את סגנון העיצוב של האתר מבין מגוון עיצובים (תבניות עיצוב אתרים מוכנות). המערכת מציעה שימוש בתבניות חינמיות או בתבניות פרמיום – אלה תבניות בתשלום. במידה ואתם מחליטים לבנות אתר וורדפרס לבדכם, דעו כי אין שום צורך בניסיון או ידע קודם בתחום בניית אתרים או במערכת הוורדפרס.

בניית אתר וורדפרס על תבנית מעוצבת מראש

אתר וורדפרס למעשה נבנה על גבי תבנית עיצוב. תבניות העיצוב של וורדפרס הן למעשה תבניות מוכנות של אתרים, המשמשות לצורך בניית אתרים. שיטה זו חוסכת הרבה מאוד זמן וגם הרבה כאב ראש למי שובנה את האתר, בין אם מדובר בבונה אתרים מקצועי או לא. בעצם כל מה שצריך לעשות זה לבחור תבנית עיצוב מתאימה – כאן המקום לציין שניתן גם לבצע שינויים והתאמות בתבנית העיצוב אם תרצו. תוכלו להוסיף תוכן כתוב, לשנות סט צבעים, לבחור תמונה או גרפיקה לרקע, להוסיף הנפשות, להעלות תמונות, לבחור פונטים וכן הלאה.

השינויים שתבצעו יעשו על גבי התבנית הבסיסית בה בחרתם, העיצוב של התבנית יתווה את המערך הפונקציונאלי והוויזואלי של האתר שלכם.

מכיוון שהעבודה נעשית על גבי תבנית מוכנה מראש, זמן העבודה מתקצר באופן משמעותי, וגם העלויות הכרוכות בעבודה, נמוכות יותר כמובן. ברמה הטכנית, תבניות העיצוב הן אוסף של קצבי קוד אשר יחד יוצרים את מראה האתר, וקובעים גם את מתווה  המבנה הפנימי שלו, כולל ממשק הניהול.

בניית אתר וורדפרס – יתרונות

לבניית אתרים באמצעות מערכת וורדפרס יש יתרונות משמעותיים על פני האלטרנטיבות, פירטנו עליהם כאן:

1. הודות למערכת וורדפרס, במקום להסתבך עם כל העבודה הטכנית שמצריכה בניית אתר, תוכלו לדלג על השלב הזה בקלות. כאמור, תוכלו לחסוך גם בזמן ובכסף. וורדפרס מנגישה לכם את עולם בניית האתרים ומציעה לכם לבנות אתר בכוחות עצמכם, או לחלופין, לפנות לקבלת שירות מחברה מקצועית שמתמחה בבניית אתרים ובבניית אתרי וורדפרס בפרט.

2. תבניות וורדפרס הן גמישות ומציעות התאמת שפה, התאמות תצורה (אתרים רספונסיביים לסלולאר) ועוד.  אתרי הוורדפרס הינם רספונסיבים ומתאימים גם למסך המחשב הנייח והנייד, וגם לטאבלט ולסמארטפון.  הודות לכלי עיצוב ולאופציית הגלילה One page paralax  שמותאמת לדפי אינטרנט בעלי תוכן רב, סליידרים של מידע וכלים לבצע כל מיני שינויים נוספים.

3. אפילו אם אתם לא מבינים גדולים בתחום בניית אתרים, ואם אין לכם חשק או רצון להתעסק עם הגדרות, התקנות ועדכונים של תוספים ומודולים שונים, וובינג תעשה זאת עבורכם. כל מי שמתכנת תבניות וורדפרס בארץ ובעולם, דואג לעדכן מדי פעם שדרוגים ושיפורים כלליים למערכת, כך שהסבירות שתיתקלו בבעיות טכניות כלשהן הוא די נמוך. האינטרס של כל המתכנתים שמעדכנים את מערכת הוורדפרס, הוא שהמערכת תעבוד בצורה יעילה ונוחה יותר לטובת כל המשתמשים ברחבי העולם, ואתם ביניהם.

שיתוף

מאמרים נוספים

Scroll to Top