אסטרטגית תוכן לאתר החדש שלכם

קידום אתרים עם תוכן

אסטרטגית תוכן נלמדת על ידי מומחים תחת התואר "קידום האתרים החדש", ומסיבה טובה. בעת ההופעה של עדכוני האלגוריתם של גוגל – פנדה ופינגווין, הרבה טקטיקות שהיו פופולריות מאוד פעם, כבר לא עובדות כעת. עדכוני האלגוריתם הללו הכריחו מומחי שיווק אינטרנטי לחשוב מחדש על קמפיינים של מקדם אתרים בגוגל ממפוקס טקטיקה למפוקס אסטרטגיה, עם דגש חזק על יצירת איכות התוכן ופרסומו.

קידום אתרים עם תוכן

אך אסטרטגית תוכן היא הרבה יותר מאשר רק לפרסם תוכן מעולה. זה גם כולל את התוכן הקיים אצלכם כבר באתר, ומבטיח שהוא מותאם מנקודת המבט הטכנית של הקידום, בזמן שהדבר מבטיח שהתוכן העתידי לעלות לאתר יציית לדרישות הללו גם. 

ברגע שהבנתם את האלמנטים הטכניים, עכשיו הוא הזמן להתמקד באסטרטגית התוכן שלכם. לפני שתוכלו להתחיל בכתיבה ופרסום של התוכן שלכם לפי האסטרטגיה, אתם צריכים להבין את קהל היעד שלכם כמו גם את מילות החיפוש והביטויים הנפוצים אשר הם רושמים במנועי החיפוש השונים. 

השימוש הכי נכון שאפשר לעשות עם מידע על מילות חיפוש יהיה לחפש מקומות אשר ממלאים חורים בתוכן הכללי של האתר. האם ישנם ביטויים, מילים או תשובות אשר קהל המטרה שלכם מחפשים והם לא יכולים להימצא בתור אחת מהכתבות או המאמרים אשר נמצאים באתר? צרו פוסט בבלוג, ספר אלקטרוני, או אפילו מאמר שידבר על הנושאים הללו. תתחילו במחקר רחב על מילות החיפוש, ואז תיישמו את הידע שצברתם מהמחקר בבנייה של אסטרטגיה לתוכן. 

מלבד ההבנה של מה באמת הגולשים וקהל היעד מחפש במנועי החיפוש, תוכן טוב עוזר לעצב את חווית המשתמש ואת הדרך בה הם רואים חברה או מותג מסויים. בלוג מותג המעודכן באופן קבוע עם פוסטים מעמיקים וכתובים היטב יעזור לבנות לכם מוניטין כמפרסמים של תוכן איכותי, והדבר ימשוך עוד קישורים חיצוניים לאתר שלכם, באזז ברשתות החברתיות, מיתוג חיובי, תנועה, לידים ומכירות. תנסו להשוות את זה לבלוג מותג אשר רק מדבר על חדשות החברה או האירועים של החברה ללא כל ערך מוסף לקוראים. 

המסגרת הכי נכונה ליצירת תוכן ופרסומו היא לחשוב בתור הלקוח והגולש. חברה לויטמינים אורגניים לדוגמה יכולה להסיק בבטחה שקהל היעד העיקרי שלה יהיה מעוניין בתוכן אשר מדבר על בריאות כללית. כך, פוסט ראיון בבלוג עם חברה מתחילה אשר מציעה מוצרים אורגניים משלימים תהיה הרבה יותר יעילה מאשר פוסט שיווקי אשר מדבר על המוצרים היושבים על מדף החברה. בקידום בגוגל, התוכן תמיד חייב לספק ערך מוסף לקורא.

שיתוף

מאמרים נוספים

Scroll to Top