פיין פרו - פתרונות טכנולוגיה ירוקים

שירותים שאנחנו סיפקנו:

ביצירת אתר האינטרנט של פיין פרו, המטרה שלנו הייתה לשקף בצורה חלקה את מסירותם לחדשנות. יש לציין, דאגנו לכל ההיבטים, כולל יצירת תוכן, הבטחת נוכחות דיגיטלית מלוכדת ומשכנעת שבאמת לוכדת את המחויבות שלהם לחדשנות. האתר מהווה עדות להובלה שלהם בייעוץ טכנולוגי ירוק, ומציע פלטפורמה מושכת ויזואלית ואינפורמטיבית עבור לקוחות ושותפים כאחד.

עיצוב מתקדם לחברות טכנולוגיה

ביצירת אתר האינטרנט של FinePro Green Tech Consultants, המטרה שלנו הייתה ללכוד בצורה חלקה את המהות של עבודתם. כל אלמנט עיצובי נאצר בקפידה כדי לשקף את המחויבות של החברה לפתרונות ידידותיים לסביבה. לוח הצבעים, התמונות והפריסה נבחרו בקפידה כדי להעביר תחושה של מודעות סביבתית ומומחיות מקצועית. התוצאה היא אתר אינטרנט המשמש לא רק כפלטפורמה אינפורמטיבית לשירותי FinePro אלא גם מעביר ויזואלית את מסירותם לפתרונות ברי קיימא וחדשניים.

האתר של FinePro הוא יותר מנוכחות מקוונת; זהו נוף דיגיטלי שמשקף את ההובלה שלהם בייעוץ טכנולוגי ירוק. האתר מציג את FinePro ככוח חלוץ בתחום הייעוץ המודע לסביבה.

רן אמיר
מנכ״ל ומייסד

"יובל העלה משמעותית את המותג שלנו עם עיצוב האתרים וניהול התוכן שלו. המומחיות שלו הותירה רושם מתמשך, תוך שילוב חלק של אלמנטים עיצוביים וניהול תוכן כדי לשפר את הנוכחות המקוונת שלנו. שיתוף הפעולה עם יובל היה חוויה מעוררת שינוי, שעיצב את זהות המותג שלנו עם שלו. גישה מיומנת וחדשנית".

פרוייקטים נוספים

Scroll to Top