אחסון אתרי וורדפרס

אתרי וורדפרס הופכים פופולאריים יותר ויותר בקרב בעלי אתרים שונים.  מערכת וורדפרס היא מערכת המבוססת על קוד פתוח כך שלכל אחד יש גישה אליה ואפשרות להשתמש בה. היא כתובה בשפת PHP ומשתמשת במסד נתונים MySQL. זוהי מערכת גמישה מאוד ודינאמית ובכך היתרון הגדול שלה. ממשק הניהול של הוורדפרס נוח מאוד, מה שבא לידי ביטוי גם בזמן הקמת האתר וגם תוך כדי ניהולו לאחר ההקמה. ניתן לשנות בה את העיצוב, להוסיף תוספות ורכיבים שונים ולהפוך את האתר לדינמי ולהתאימו לצרכים בל רגע נתון. על מנת שהאתר יעבוד היטב ואף יהיה מאובטח, מומלץ מאוד לחפש חבילת אחסון אתרים וורדפרס המתאימה לגודל האתר, מורכבותו וכמות המשתמשים הצפויה בו.

מה כולל אחסון אתרים וורדפרס?

חברות אחסון אתרים מציעות מקום אחסון בשרתים הנמצאים בחוות שרתים שונות. אחסון האתר כולל רכישת דומיין ולאחר מכן רכישת חבילת אחסון מתאימה. את ההחלטה הראשונית על גודל החבילה תוכלו לקבל על פי מספר התמונות או הסרטונים שתרצו להכניס לאתר. תמונות וסרטונים תופסים נפח גדול יחסית ולכן יש לקחת אותם בחשבון. גם תנועה רבה באתר תדרוש חבילת אחסון גדולה יותר. חבילות אחסון גדולות כוללות לא רק נפח אחסון גדול יותר אלא גם שירותים נוספים כמו תחזוקה, ניהול  האתר וניהול תוכן. את חבילת האחסון בחברות השונות ניתן לשנות- להגדיל או להקטין על פי הצורך.

אחסון בית או חוץ?

אחד המשתנים שיש לשים לב אליהם כאשר מחפשים שירותי אחסון אתרים וורדפרס הם מיקומם של השרתים. אם קהל היעד שלכם הוא בעיקרו ישראלי, מומלץ למצוא חברת אחסון אשר חוות השרתים שלה ממוקמת בארץ. יש לכך השלכות לגבי קצב עליית האתר וזמן התגובה שלו. במיוחד לישראלים, כידוע, אין עודף סבלנות והדבר יכול להיות משמעותי מבחינת כמות הגולשים המגיעה לאתר וזמן הגלישה בו. גם ניהול האתר יעשה באופן מהיר וחלק יותר כשהאירוח הוא מקומי. לכן, מיקום חוות השרתים הוא חשוב. אם לעומת זאת קהל היעד שלכם הוא לא ישראלי, אירוח האתר בחוות שרתים בחו"ל יכול דווקא להגביר את קצב התנועה שלו.

שירותים נוספים

הפקת קורסים מקוונים

המעטפת השלמה ליצירת וכירת הקורסים שלכם

בניית אתר אינטרנט

אתר אינטרנט הוא כלי שיווקי חשוב ביותר עבור כל עסק

עיצוב אתרים

נוכחות דיגיטלית מנצחת שתביא לכם את הנראות שאתם מחפשים וחולמים עליה
Scroll to Top