אירוח אתרים בישראל

אז עשיתם את הצעד. בחרתם את האיש שיבנה לכם את האתר. בחרתם את מערכת ניהול התוכן הרצויה, בחרתם את תבנית חלומותיכם, העלתם תכנים, ליקטתם תמונות. הכל טוב ויפה, אבל איפה הבייבי שלכם הולך לגור? קיימות בפניכם שתי אפשרויות: או שתאחסנו את האתר שלכם בארץ ישראל, או שתאחסנו את האתר שלכם בחו"ל. אז מה בעצם עדיף?
את התשובה לשאלה זו אתם כבר יודעים בעצמכם. בחיים, לכל דבר יש יתרונות וחסרונות ומעטים הם הדברים החד משמעיים. גם בנושא הזה, יש שסבורים כך ויש הסבורים אחרת. אנו נגע בהבדלים העיקריים ונשאיר את הבחירה לכם.

מהירות הגלישה

היתרון המשמעותי של אחסון באתר הוא יתרון המהירות. אתר המיועד לשרת בעיקר גולשים ישראלים, הגיוני שיאוחסן בישראל. הגולשים יקבלו תוצאות מהירות יותר ואילו גולשים ממקומות אחרים בעולם יעשו דרך קצת יותר ארוכה. ולהפך. אם קהל היעד שלכם הוא בעיקר אמריקאי לדוגמא, תוצאות מבחני מהירות הגלישה המרשימות יותר עבורכם יהיו אצל חברות האירוח האמריקאיות.

יתרון יצירת הזהות והקידום

כשאתם מאחסנים אתר באירוח ישראלי, לא רק שהאתר יתפקד במהירות גבוהה יותר, מנועי החיפוש שבראשם גוגל, יכירו את הזהות של השרת המארח וידעו לחזק גם את הזהות של האתר שלכם. מבחינת גוגל, אתר בעל זהות עקבית ואחידה, הוא אתר שהם יעדיפו לדחוף למעלה על פני אתר שלוקה בזהות מבולבלת. לדוגמא: אתר בבלגית שמאוחסן באוזבקיסטן והנושא שלו הוא "פריחת האביב במונגוליה" הוא אתר שיבלבל את גוגל שלא ידעו בדיוק לאילו קטגוריות לשייך אותו. לעומת זאת, אתר ישראלי, של מעצב פנים הפועל בישראל, שכתוב בעברית ומאוחסן בחברת אירוח אתרים ישראלית יתקבל בחיוך רחב וללא בלבולים. קל יותר לגוגל להבין ולעבוד עם אתר שהזהות שלו היא אחידה ובהתאם לזאת גוגל גם נוטה להרים גבוה יותר בתוצאות החיפוש אתרים בעלי זהות ברורה ואחידה.

תמיכה טכנית

ההבדל המשמעותי בין תמיכה של חברה בחו"ל לעומת תמיכה של חברה ישראלית היא כמובן הבדל השפה. מניסיונינו, אחסון אתר הוא לא השכרה של ממיר. תדירות הצורך שעולה בהוועצות במחלקת התמיכה היא תכופה יותר, בייחוד כמובן אם מדובר באתר חי שמתעדכן על בסיס קבוע. אם אתם דוברי אנגלית שוטפת על בורייה כמובן שפרמטר זה לא יהווה מכשול עבורכם אך אם האנגלית שלכם היא אנגלית ממוצעת או אנגלית לא טכנית, יש לקחת בחשבון את מגבלות השפה.

מחירים

מחיר של אתר נקבע קודם כל לפי שטח אחסון ונפח התעבורה. שטח האחסון מתייחס לנפח של התוכן התמונות הוידאו וכל מה שהאתר שלכם מכיל בעצם. נפח התעבורה מתייחס לכמות המבקרים שישהו במהלך החודש באתר שלכם וכמות הנתונים שתעבור בשרת. אירוח של אתר מתומחר בדרך כלל בחבילות משתנות לפי גודל. זה מתחיל מחבילה של עשרות מגה ויכול להגיע למאות ג'יגה ויותר. הכל תלוי בגודל של האתר, בסוג המדיה שהוא מעביר, בכמות המבקרים שבו ובסוג השימושים שאלו מבצעים באתר.
המחירים אצל המארחים אשר בחו"ל נוטים להיות זולים יותר, וכאן בדיוק נשאר המקום שלכם לעשות את השיקולים שלכם ולבנות את סדר העדיפויות הנכון לכם. כמו בשאר התחומים בחיים, אין חכם כבעל ניסיון ותמיד אפשר לשנות.

שירותים נוספים

בניית אתר אינטרנט

אתר אינטרנט הוא כלי שיווקי חשוב ביותר עבור כל עסק

אירוח אתרים בישראל

אירוח אתרים מקצועי שיביא לכם איכות ותוצאות

עיצוב אתר וורדפרס

מגוון ענק של עיצובים ואופציות ליצירת האתר המתאים עבורכם
Scroll to Top