אתר לעסק

עסקים רבים רואים היום באינטרנט ערוץ מרכזי במכירת המוצרים או הזמנת השירותים. בארץ ובעולם בכלל האינטרנט הפך לערוץ מרכזי לרכישה ולא רק מאיביי או עלי אקספרס אלא גם מעסקים מקומיים. ישנם בעלי עסק שהאינטרנט הוא האפשרות היחידה שלהם לעסוק במכירה. האינטרנט חוסך עלויות רבות של שכירות, ארנונה ושאר מיסים וחשבונות שדורשת חנות פיזית. עסקים אלה משקיעים רבות בהקמת אתר האינטרנט שלהם. עם זאת, גם עסקים שיש להם חנות פיזית מנצלים את האינטרנט כערוץ מכירה נוסף או לפחות כערוץ שיווקי. ישנה תחרות רבה בין אתרי אינטרנט בכל תחום ולכן כשמדובר על הקמת אתר לעסק חשוב להשקיע ולנצל את מלוא הפוטנציאל שהרשת יכולה לספק.

להתאים את האתר לעסק וליצור קירבה עם הגולשים

אתר אינטרנט מייצג את העסק ברשת ולכן, כאשר בונים אתר לעסק, האתר צריך להעביר לגולש את התחושה כאילו נכנס לעסק עצמו. הדבר נעשה במיוחד באמצעות העיצוב והתוכן. עיצוב האתר, ממש כמו עיצוב חנות או משרד, נותנים תחושה ראשונית על העסק. כשמדובר על עסק הקשור לצעירים, העיצוב צריך להיות בהתאם- עיצוב רועש יותר, צבעוני, קופצני. כשזהו עסק למכירת אביזרים לגינה, דווקא עיצוב ירוק ורגוע ימחיש יותר את מהותו של העסק. מעבר לעיצוב הכללי של האתר, סרטונים בהם מסביר בעל העסק על נושאים שונים כמו טיפול בגינה, צמחים, אביזרים שונים לגינה שישדרגו את הנוחיות בה ואת העיצוב שלה יתרמו רבות לקשירת הגולשים דווקא לאתר או לעסק זה ולא לאחר. גם מאמרים הכוללים טיפים מעשיים ומידע חשוב אך נוח לעיכול יתרמו לכך שגולשים יחזרו לאתר גם בפעם הבאה שיחפשו מידע בתחום או ירצו לבצע רכישה.

לברור את האמצעים המתאימים ביותר עבורכם

עידן האינטרנט מספק אפשרויות בלתי מוגבלות כמעט ומידע רב מאוד שלעיתים מוציא את הגולש מבולבל. גם הקמת אתר באופן עצמאי מתאפשרת היום באמצעות מערכות ניהול תוכן כמו וורדפרס הנגישה ברשת לכולם. ארגז הכלים שניתן בוורדפרס הוא עצום ומי שאינו מתמצא היטב יכול לשלוף דווקא את האמצעי הפחות מתאים עבור האתר שלו. לכן, לפחות אם בחרתם להקים אתר בוורדפרס אך זו הפעם הראשונה שלכם, התייעצו קודם עם בעל מקצוע. הוא גם ימליץ האם בכלל כדאי להקים את האתר במערכת קוד פתוח או אולי עדיף מערכת קניינית בה הגישה היא למפתח האתר בלבד. בכל מקרה, כדאי להתייעץ גם לגבי ההקמה וגם לגבי ניהול האתר מאוחר יותר.

בניית אתרים לעורכי דין

שירותים נוספים

אירוח אתרים בישראל

אירוח אתרים מקצועי שיביא לכם איכות ותוצאות

פיתוח אתרי וורדפרס

העצמת הנוכחות הדיגיטלית שלך: שירותי פיתוח אתרי וורדפרס מקיפים

בניית אתר אינטרנט

אתר אינטרנט הוא כלי שיווקי חשוב ביותר עבור כל עסק
Scroll to Top