בונה אתרים

המציאות שלנו מתרחשת בשני מישורים: חיי היומיום שלנו ובמקביל העולם הוירטואלי.
כדי שאנשים ייחשפו אליך במציאות כזו ויכירו את מרכולתך ואת מה שיש לך להציע, אתה מוכרח להחזיק אתר.
על מנת ליצור חוויית משתמש נעימה שתמשוך את קהל היעד הפוטנציאלי שלך ותייחד את האתר שלך מזה של המתחרים, אתה צריך אתר בולט ואטרקטיבי.
אבל רגע, איך בוחרים בונה אתרים? ואולי בכלל עדיף לנסות לבנות אתר בעצמי?
בואו נעשה סדר בבלאגן.

עשה זאת בעצמך לעומת בונה אתרים מקצועי

כיום ישנם אתרים גדולים ומוכרים שמציעים שרות חינמי של בניית אתר ללא כל ידע מקדים בעיצוב או תכנות. אם אין לך הכרות עם עולם האינטרנט ו/או אוריינטציה טכנית בסיסית כנראה שאופציה זו לא תהייה רלוונטית עבורך אבל מה לגבי מי שמכתיר את עצמו כאלוף בגלישה ומתלבט האם לנסות לבד? הנה כמה נקודות למחשבה:

  • ייחודיות – הפורמט הבסיסי שמציעים בוני האתרים אינו מותאם אישית וקשת השינויים האפשריים והפונקציות הייחודיות שיבליטו את האתר שלך מצומצמת מאד. גם תבניות העיצוב הן מוגבלות ולכן עליך לקחת בחשבון שיהיו אתרים נוספים ברשת שנראים ומתנהגים בדיוק כמו האתר שלך.
  • פונקציות מורכבות – באם תהיה מעוניין להציע מוצרים למכירה באתר שלך, ידע בסיסי לא יספיק. פונקציות מורכבות יותר כמו אלו יצריכו ידע וניסיון נרחבים יותר שעומדים לרשות בונה האתרים המקצועי. דוגמא נוספת היא האפשרות להירשם לאתר שלך. כיום אתרים רבים מאפשרים רישום לאתר. זה טוב לצורך יצירת קשר אישי יותר עם הלקוח, לצורך איסוף מידע או להקמת מועדון לקוחות לדוגמא. לצורך ביצוע פונקציות מורכבות יותר כמו אלו, תצטרך להיעזר בבונה אתרים מקצועי.
  • זמן, פוקוס, מקצועיות ומחויבות – ארבעה פרמטרים משמעותיים שהכרחיים ליצירת אתר איכותי. בניית אתר דורשת זמן ומיקוד. אתה צריך לשאול את עצמך האם אתה מוכן להקדיש את הזמן הדרוש לבניית אתר והאם בכלל יש לך מאיפה לקזז את הזמן הזה. שאל את עצמך: האם אהיה מספיק מפוקס ומחויב לתהליך? שאלות חשובות נוספות הן: האם חשוב לי שהאתר שלי יראה ויתפקד כאתר מקצועי? האם חשובה לי המקוריות? האם אני רוצה את היכולת לזרום ברמת היצירתיות כיד הדמיון הטובה? האם אני רוצה אתר שמתוחזק על בסיס קבוע?

כיצד לבחור בונה אתרים?

השוק כיום מוצף בבוני אתרים. חשוב להבין שבונה אתרים הוא לא עורך דין. אין צריך להגיע לאקדמיה או לעשות סטאז' כדי להכיר את החידושים והעדכונים האחרונים. הכל זמין ברשת. עליך לכוון לבעל מקצוע מנוסה ומיומן עם מחויבות למצוינות ורצון מתמיד ללמוד ולהישאר עם האצבע על הדופק.

בונה אתרים שייתן לך את התמורה הטובה ביותר לכספך הוא אחד שיהיה בעל ידע יישומי בתחומים נושקים. מישהו שיודע לתכנת בכמה שפות אבל גם מבין בעיצוב וגרפיקה ובעל ידע בתחום קידום האתרים והשיווק. תמיד קל יותר לעבוד עם אדם אחד בעל ידע רב מאשר לפצל את העבודה לכמה אנשים, מה שיצריך השקעה נוספת של זמן וכסף.
מומלץ להכין רשימת שאלות שישקפו את רמת הידע והמחויבות של בונה האתרים בכל אחד מן התחומים הנ”ל.

בניית אתרים למעצבי פנים

שירותים נוספים

בונה אתרים

לבחור את בונה האתרים הנכון ביותר עבור האתר שלך

עיצוב אתרים

נוכחות דיגיטלית מנצחת שתביא לכם את הנראות שאתם מחפשים וחולמים עליה

בניית אתר לעסק

העיצוב של האתר שלך הוא הפנים של העסק שלך
Scroll to Top