בניית אתר אינטרנט

אתר אינטרנט הוא כלי שיווקי חשוב ביותר עבור כל עסק. ריבוי אתרי האינטרנט בכל תחום והתחרות על המקום ברשימת התוצאות בגוגל מגדילה את חשיבות בניית האתר בצורה נכונה ואופטימלית. בניית אתר אינטרנט בצורה טובה  ומקצועית מכל ההיבטים- מבנה, תוכן ועיצוב תדרג אותו גבוה יותר, מה שיביא לתנועת גולשים רבה יותר באתר ובסופו של דבר גם להגדלת כמות הלקוחות והרווחים. בניית אתר אינטרנט כוללת את הקמת האתר מהיסודות שלו ועד התוספים האחרונים. לכן, מומלץ לעשות זאת בעזרת בעל מקצוע ולא לגמרי לבד למרות האפשרויות שישנן היום לבניית אתר באופן עצמאי לגמרי.

סוגים שונים של אתרים

כאשר ניגשים לבניית אתר אינטרנט יש קודם כל לבדוק ולהחליט מהי מטרת בנייתו. ישנם אתרי תדמית, אתרים מכירתיים, פורטלים ועוד. הבדל נוסף בין אתרים שעליו מושתתת בנייתו מההתחלה ועד הסוף, הוא האם זהו אתר דינאמי או אתר סטטי. אתר סטטי נשאר קבוע ובו מוצג מידע שאינו משתנה, מידע אודות החברה, השירותים שהיא מספקת באופן כללי, פרטי החברה או דף צור קשר. אתרים דינאמיים, לעומת זאת, הם אתרים שבהם ניתן להוסיף, לגרוע או לשנות מידע, לערוך שינויים גם בעיצוב ולשמור על האתר מעודכן. אתרים דינאמיים מקבלים דירוג גבוה יותר מגוגל וגם הגולשים באתרים מחפשים מידע רלוונטי שנראה שהועלה לאחרונה. קצב השינויים בכל תחום, במיוחד בטכנולוגיה, הוא גבוה מאוד ולכן עולה גם הצורך בכך שאתרי אינטרנט יהיו דינאמיים בעיקרם.

דגשים בבניית האתר

במיוחד כאשר מדובר באתר דינאמי, חשוב לבנות אותו עם ממשק ניהול נוח. כך מנהל האתר יוכל להוסיף מידע כמו מאמרים, תמונות, או תיאורי מוצרים בצורה נוחה ולא מסורבלת. גם הממשק בו משתמש הגולש צריך להיות נוח וברור לשימוש. חשוב שגולש יוכל להגיע בקלות למידע אותו הוא מחפש גם אם זהו פרט ספציפי מאוד. לשם כך חלוקת האתר לדפים מרכזיים, וחלוקת כל דף לדפים פנימיים צריכה להיות הגיונית וברורה. חלק חשוב בבניית האתר הוא התוכן שלו. התוכן צריך להיות לא רק איכותי ונוח לקריאה אלא גם מותאם לדרישות גוגל מבחינת ביטויי המפתח שמופיעים בו, שיכלול קישורים פנימיים לחלקים אחרים באתר או קישורים חיצוניים לאתרים שיש עימם שיתוף פעולה. עיצוב האתר יוצר את הרושם הראשוני ולכן חשובים תכנון נכון של הדפים כך שלא יהיו עמוסים מדי, חלוקה נכונה ומאוזנת בין תוכן מילולי, תמונות וסרטונים ועיצוב שיבטא את אופי האתר והעסק בכלל.

שירותים נוספים

אחסון אתרי וורדפרס

שירותי אחסון אתרים אמינים וחזקים עבור אתר עם ביצועים גבוהים

בונה אתרים

לבחור את בונה האתרים הנכון ביותר עבור האתר שלך

עיצוב אתרי וויקס

וויקס היא מערכת קלה ונוחה למשתמשים לנהל לעצמם את האתר
Scroll to Top