עיצוב אתר וורדפרס

אתר אינטרנט הוא במקרים רבים חלון הראווה החשוב ביותר של העסק כאשר חלק מהאתרים משמשים כנקודת המפגש היחידה עם הלקוחות. אחת המערכות הפופולאריות ביותר לבניית אתרים היא וורדפרס (WordPress) ועיצוב אתר וורדפרס דורש הבנה של האינטראקציה והיחסים בין האתר לגולשים בכדי שהאתר יהיה אפקטיבי. עיצוב האתר בצורה נכונה יהפוך אותו לנגיש וידידותי יותר, יאריך את זמן הגלישה בו ויגדיל בסופו של דבר את המכירות או החשיפה לעסק.

למצוא את שביל הזהב

עיצוב אתר וורדפרס כולל בחירת תבנית מתאימה על פי הגדרת מטרות האתר. מגוון התבניות המוצעות בוורדפרס הוא כמעט אינסופי כאשר חלק גדול מהם גמישים, מכילים פונקציות רבות ומתאימים למטרות שונות. השלבים שלאחר בחירת התבנית הם בדרך כלל התאמת הצבעים למותג, יצירת מבנה נוח לגלישה ולהתמצאות ושמירה על ההרמוניה בין חלקי האתר. העיצוב אינו רק משפר את הנראות אלא משפיע בצורה מעשית על הרגלי הגלישה באתר ועל העמידה במטרות והיעדים. אתר שאינו מעוצב בצורה נכונה יכול להרחיק גולשים ולקוחות פוטנציאליים ואף לפגוע במותג. לכן, החשיבות בבחירת מעצב מקצועי לאתרי וורדפרס היא גדולה ומשמעותית בתהליך בניית האתר. מעצב אתרים מיומן ידע למצוא את "שביל הזהב" בין הרצון באתר מרשים ויפה לבין השימושיות שלו כך שבסופו של דבר האתר יגשים את מטרותיו.

למה דווקא עיצוב אתר וורדפרס

עיצוב אתר בוורדפרס הפך כמעט למילה נרדפת לעיצוב אתרים בגלל הפופולאריות של המערכת. ישנן מספר סיבות לכך שמערכת וורדפרס הפכה לכה פופולארית בעולם בניית האתרים. יתרון מרכזי שלה הוא הידידותיות ונוחיות השימוש בה למעצב וגם למזין התכנים. כמו כן, המערכת מתעדכנת ללא הפסקה ונותנת עוד ועוד אפשרויות לעיצוב האתר ולשמירה על הדינמיות שלו. יתרון שלישי הוא הגמישות: ניתן בקלות, גם לאחר הקמת האתר, לשדרג אלמנטים עיצוביים, להוסיף או למחוק תוכן, תמונות או סרטונים, מה שמבטיח אתר אינטרנט מעודכן. יתרון נוסף הוא הקידום. אתר וורדפרס נחשב כידידותי עבור מנועי חיפוש ולעיתים מדורג גבוה יותר מאתר בעל תכונות דומות שלא נבנה באמצעות המערכת. בנוסף, ניתן לבצע גיבוי אתר בקלות ובמהירות.

צרו איתנו קשר ונתחיל עיצוב אתר הוורדפרס שלכם!

שירותים נוספים

קידום אתרים

קידום אתרים אורגני בגוגל יביא אתכם ללידים איכותיים והצלחה

בניית אתר אינטרנט

אתר אינטרנט הוא כלי שיווקי חשוב ביותר עבור כל עסק

בניית אתר

בניית אתר ברמה גבוה ובמהירות מרשימה
Scroll to Top