קידום אתרים

למה בכלל קידום אתרים?

בעולם האינטרנט, ההיצע עצום. ואם פעם היו מחפשים בספר טלפונים, היום כולם מחפשים בגוגל.
קידום אתרים זה בעצם כמו שבעלי עסקים נהגו לשים את האות א' בתחילת שם העסק כדי להופיע ראשונים בדפי זהב. קידום נכון דואג לכך שהאתר שלכם יעלה ראשון במנועי החיפוש, מה שיוביל לכמות מקסימלית של כניסות אליו.
וכמובן, ככל שיש יותר כניסות לאתר, ככה הוא עולה גבוה יותר במנועי החיפוש.

איך עושים את זה?

מנועי החיפוש, וגוגל בראשם, עובדים על פי שיטה מסויימת. לשיטה הזו יש עקרונות ברורים שעל פי הם ניתן לבסס את הבנייה של האתר. כשקוד המקור של האתר מושתת על עקרונות שיטת הקידום, משתפר משמעותית המיקום היחסי של אתרכם בתוצאות של מנועי החיפוש. ושוב, ככל שהאתר נמצא במקום גבוה יותר ברשימה, גדולים הסיכויים שיקליקו עליו ויכנסו הגולשים.

למה זה טוב?

דבר ראשון, מטרת האתר שלכם היא לייצר לכם חשיפה ברשת. וחשיפה ברשת משמעותה אחת- כניסת גולשים לאתר. היום מעטים האנשים שמקלידים את הכתובת בשורת הכתובות. רובם הגדול של הגולשים מחפש אתרים לפי מילות חיפוש כאלו ואחרות. שילוב נכון של המילים הנכונות במקומות הנכונים באתרכם, יקדם את האתר במנועי החיפוש ויאפשר לכם להיות אלו שעונים על הצורך של המחפשים.
בנוסף, תנועה גדולה באתר שווה יותר כסף. אם זה מפרסום, ואם מחשיפה של המוצר לקהל יעד נרחב יותר, באינטרנט המטרה היא תמיד להיראות כמה שיותר.

כל מה שחשוב זה המיקום?

ברור שלא. נכון שחשוב שהאתר יופיע ראשון בתוצאות החיפוש. מעבר לעובדה שזה מגביר את החשיפה, זה גם נותן רושם טוב ומקצועי. אז מה שווה כל הרושם אם בכניסה לאתר הרושם מתפוגג? לכן חשוב מאוד שגם לאחר הכניסה לאתר, ישמר הרושם המקצועי. יש בוני אתרים שמשתמשים בטכניקות אשר אולי מקדמות את האתר במנוע חיפוש, אבל עושות אותו למאוד לא נוח, ובעיקר, מאוד לא נעים לעין. אצלנו, לעומת זאת, השילוב של הבנייה, הקידום והעיצוב, מבטיח לכם שהאתר ייראה מקצועי, יהיה נוח לשימוש, ועדיין יגיע למקום הראשון.

הכי חשוב זה השילוב

בשונה מחברות מקצועיות שמתעסקות בקידום אתרים בלבד, אצלנו מציעים לך את כל החבילה, מההתחלה. כי אם האתר לא נבנה במחשבה על קידום נכון, זה סיפור גדול להתחיל לקדם אותו. לעומת זאת, השילוב של בנייה מתוכננת מראש, יחד עם עיצוב שיהיה גם יעיל וגם נעים, ודאגה מתמדת לנושא קידום האתר לאורך כל התהליך, מבטיח לאתרכם להיות במקום הראשון, מכל הבחינות.

אני מציע חבילת קידום אתרים ואופטימיזציה אשר כוללת

  • ניתוח של תוכן האתר והצעת שינויים
  • ניתוח של תגיות המטא בקוד האתר והצעות לשיפור
  • דו"ח לגבי לינקים נכנסים לאתר והצעות לבניית מאגר לינקים נכנסים
  • ניתוח מילות מפתח על פי הצרכים האישיים שלך
  • הקמה של מערך גוגל למנהלי אתרים אשר כולל Google Analytics & Webmaster Tools
  • הכנסה ידנית של האתר לסיפריות אתרים
  • תיאורי תמונות
  • יצירה של דף שגיאה 404 במידת הצורך

שירותים נוספים

חנויות מקוונת

תתחילו למכור עם חנות ecommerce שתגדיל את ההכנסות של העסק שלכם

בניית אתר לסוכני נדלן

אתר שיכול להציג את הנכסים שאתם מנהלים

עיצוב אתר וורדפרס

מגוון ענק של עיצובים ואופציות ליצירת האתר המתאים עבורכם
Scroll to Top