כך נראה העסק שלכם

כל חברה או עסק אשר מעוניינים להצליח, חייבים עיצוב גרפי. הדבר הראשון שיש לבצע הינו עיצוב לוגו אשר ייצג נכון את בית העסק ויעביר את המסר הנכון כגון מהות העסק בסמל שיתאר את עיסוק או מהות בית העסק. ניתן לשלב איור או מילה ולפעמים את שניהם. יש לדאוג, כי הלוגו יהיה מקורי ולא יהיה דומה ללוגו של בתי עסק אחרים שעוסקים באותו התחום. הדבר הראשון שלקוחות רואים זה הלוגו של בית העסק. יש לבחור עיצוב שיהיה פשוט וקליט, כך שייצג את בית העסק על הצד הטוב ביותר. יש לציין כי הלוגו, יופיע על כל דבר בעסק, אם כרטיסי הביקור, נייר מכתבים, מעטפות מוצרי החברה, כאש תחליטו גם על בניית אתר לעסק,השלט של בית העסק ועוד. חברה אמינה לעיצוב גרפי אשר מעסיקה מעצבים גרפיים מוכשרים, יכולה לעצב עבורכם את הלוגו המתאים והמקורי ביותר שייחד אתכם משאר החברות או בתי העסק.

לוגו שיישאר בתודעת הלקוחות

יש להגדיר מלכתחילה, מה המסר שאתם מעוניינים להעביר ללקוחות החברה או בית העסק שלכם. רק לאחר שהגדרתם את המסר שברצונכם לשדר, ניתן יהיה לעבוד על עיצוב לוגו ישנם כמה קריטריונים חשובים לעיצוב סמל הלוגו של חברתכם ואלה הם:

• שקל יהיה לתאר אותו
• שיהיה בלתי נשכח
• שייראה ברור גם כלוגו קטן
• שיהיה מתאים לתעשייה או למהות העסק

ראשית יש לראות כיצד ייראה הלוגו בשחור לבן ולאחר מכן, יש לבחור את הצבע. הלוגו הזה יופיע גם בשלט שלכם. חברות רבות ובתי עסק, בכל חג שולחים מתנות יעילות כאשר הלוגו של החברה, ישנו על המתנות, מה שיזכיר ללקוחות על קיומכם והם יפנו אליכם תמיד כאשר יזכרו שהם זקוקים לשירות או למוצר שלכם.

עיצוב רלוונטי לבית העסק שלכם

כשאר תסיימו את עיצוב לוגו, הוא יהיה בכל דבר, אם כאשר יהיה לכם אתר עסקי, בחותמות, בפייסבוק בדף העסקי, בג'ימייל בטוויטר ובכל מה שקשור לניירת משרדית. גם בסרטון תדמית של העסק, הלוגו שלכם ייראה היטב. ככל שתקפידו כמה שיותר כי הלוגו יופיע, כך תתחילו להיות מותג ולהגיע לתודעה של הלקוחות העתידיים שלכם. יש להקפיד כי שתקבלו את הלוגו מהמעצב הגרפי שהשקיע ועבר בהצלחה קורס עיצוב גרפי מקצועי, מומלץ כי הקובץ של העיצוב יהיה אצלכם. על העיצוב של סמל החברה שלכם או הלוגו, יש להקפיד ולהתייעץ עם הגרפיקאי לגבי רעיונות, יש להחליט נכון ולקחת את הזמן, בכדי שהלוגו יהיה בדיוק כפי שציפיתם וייחד אתכם משאר החברות.

שיתוף

מאמרים נוספים

Scroll to Top