טיפים לבחירת חברת אחסון לאתר וורדפרס

טיפים לבחירת חברת אחסון לאתר וורדפרס

טיפים לבחירת חברת אחסון לאתר וורדפרסכשניגשים לבחור אחסון לאתר וורדפרס שלנו כדאי לנו קודם כל לשאול כמה שאלות:

באיזה מדינה נמצא קהל היעד שלנו?

את חברת האחסון שלנו מומלץ לבחור לפי המדינה של קהל היעד כיוון וככל שהשרת יותר קרוב לגולשים ככה הם מקבלים את הזמן תגובה המהיר ביותר. במידה וקהל היעד שלנו בישראל אני תמיד ממליץ על אחסון בישראל. אומנם האחסון בישראל יכול לעלות יותר אבל לבעלי האתר המומצע זה לא יוצא כמעט ולא משמעותי בכלל כיוון ותשלום של בערך 30 ש״ח לחודש על אחסון אתרים בישראל שיכול לארח אתר אחד אינו שונה מתשלום דומה לאחסון בחו״ל שאומנם יכול להחזיק עליו כמות אדירה של חומרים ואתרים אבל אלו בדרך כלל אחסונים איטיים יותר על ידי חברות ענק.

גיבוי

לפני שנחתום חוזה או נרכוש אחסון לאתר הוורדפרס שלנו ממש כדאי לבדוק האם החברת אחסון שלנו אכן מספק לנו גיבוי קבוע יום יומי גם לקבצים וגם למסד הנתונית, אתרי וורדפרס נתונים להתקפות רבות ולא היינו רוצים להתקע בלי גיבוי במידה והאתר יפול במקרה של התקפה או אפילו סתם שגיאת אנוש.

שירות לקוחות

חברת האחסון שלנו כמו נותני שירותים רבים נמדדת בשעת צרה. האם יש למי לטלפן בשעת צרה והאם הם עוזרים? לי כבר קרה עם חברות רבות שכאשר הייתי צריך את העזרה והתמיכה הן לא היו שם לעזור. שירות לקוחות איכותי נוכל לדעת רק לפי המלצות של חברים ואנשי מקצוע. אני גיליתי מנסיוני שדווקא החברות הקטנות הן פעמים רבות דווקא בעלות השירות הטוב ביותר כיוון ואתה יודע באופן אישי מול מי אתה עומד והוא מכיר את האתר שלך באופן אישי כאשר יש בעיה. כמובן, שלחברות קטנות יש גם חסרות כגון: חוסר ניסיון, זמינות חלקית ועוד. על איזה חברת אחסון לאתר וורדפרס אתם ממליצים? (תשאירו תגובה)

שיתוף

מאמרים נוספים

Scroll to Top