טיפים לבניית דף נחיתה מוצלח

בניית דף נחיתה

עולם האינטרנט מספק לנו מגוון רחב של כלים ואמצעים לקדם את עצמנו ואת העסק. כך, אחד האלמנטים החשובים והבולטים למטרה זו הוא דף נחיתה. מדובר במקום נקודתי שבו מרוכז מידע על שירות, מבצע, או מוצר מיוחדים שרוצים להציע בזה הרגע. ניתן לשלב את הקמת דף הנחיתה על בניית אתר, או לעשות את זה בתור פרויקט נפרד וייעודי. כך או כך הצורך עשוי להתעורר בכל עת, ופעמים רבות אף ניתן לקדם כמה עמודים בו-זמנית. כך תעשו זאת נכון.

ערך, ערך, ועוד פעם ערך

על מנת שדף הנחיתה יתפקד בצורה המיטבית, חשוב לגשת אליו באופן הרבה יותר מדוקדק מאשר בניית אתרים. על מנת שהדף יעבוד לטובת בעל העסק, עליו להציע מיוחד ויוצא דופן לכל אדם שמגיע אליו. מעבר לצורך לקדם את העמוד באופן ממוקד ולהביא תנועה איכותית שסוננה בקפידה, התפקיד של הדף עצמו הוא ליצור את הלך הרוח האופטימלי להמרת המבקר לקונה. מדובר במיומנות שלא כל חברה לבניית אתרים מספקת, משום שמדובר בעבודה מאוד נקודתית, ובסופו של דבר – רק בעל העסק עצמו יכול להגדיר בוודאות מהו הערך הייחודי שהוא מעניק ללקוחותיו.

מערכת אחורית נוחה – עבור בניית אתר ודף נחיתה כאחד

נושא חשוב נוסף שרלוונטי גם עבור בונה אתרים וגם עבור אדם המעוניין ליצור לעצמו דף נחיתה אחד למטרה אחת ספציפית – זה הכלים שיש ברשותו על מנת לנהל את התהליכים. המטרה של כל דף נחיתה (כמו גם של בניית אתר) היא קודם כל לאסוף לידים, כלומר מידע על לקוחות פוטנציאליים. לכן, כל דף נחיתה צריך מאחוריו מערכת ניהול הדומה במידה רבה לאלה של בונה אתרים. המערכת צריכה לאפשר לשנות דברים בעמוד, כגון תמונות וטקסט, וכן לאסוף מידע רלוונטי על הפעילות, לשמור את פרטי הלידים, לספק סטטיסטיקות ומידע נוסף, כגון מאיפה הגיעו האנשים שהשאירו פרטים, כמה כניסות היו, באיזה שלב נטשו, ועוד. כל זה יאפשר לקבל מידע חיוני על קהל היעד לשיפור העבודה בהמשך.

עיצוב מודרני ומתקדם

ההיבט הוויזואלי חשוב תמיד, בעת בניית אתרים וגם בהקמת דפי נחיתה. על מנת ליצור את המוצר המושלם, יש לחשוב גם על המראה החיצוני. במילים אחרות, אם אתם רוצים ליצור דף נחיתה שיעבוד, הוא צריך להיראות בהתאם: ייצוגי, מרשים ובהתאם לשיטות העיצוביות המודרניות. כיום התמונות משחקות תפקיד חשוב מאוד בהליך זה, ועל כך יעיד כל בונה אתרים. פעמים רבות מדובר בגלריות מסתובבות שלמות. עם זאת, תמיד כדאי שיהיה משהו אישי בעיצוב, תמונה שלכם, סרטון וידאו בעל עריכה מקצועית ועוד. כל מה שדרוש על מנת לשכנע את הגולש להישאר בעמוד ולבצע את הפעולה הרצויה.

דף נחיתה זה עדיין לא אתר – אל תרבו במילים!

למרות שכל ההיבט הטכני של בניית אתרים ודפי נחיתה מהווה חלק חשוב בפעילות, יש להקפיד גם על המילים – כתיבה איכותית, מדויקת ולא ארוכה מדי מהווה גורם חיוני להצלחה של דף הנחיתה בונה אתרים איכותי עשוי להפנות אתכם לקופירייטר מקצועי המתמחה באופן ספציפי ביצירת טקסטים קצרים וקולעים לדפי נחיתה. בעבר היה מקובל ליצור דפי נחיתה מאוד ארוכים, כאשר המידע בהם חוזר על עצמו, אך כיום מדובר בשיטה מיושנת ובלתי יעילה. שיתוף פעולה עם חברה לבניית אתרים בעלת צוות איכותי ומקצועי תאפשר לקבל את כל השירותים הטובים ביותר, גם במסגרת העיצוב, גם בבנייה וגם בכתיבה של התכנים עבור דפי הנחיתה. 

שיתוף

מאמרים נוספים

Scroll to Top