מהו קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגניגוגל הוא מנוע החיפוש העיקרי בו מתבצעים חיפושים כיום, כל דבר שאנו רוצים למצוא אנחנו מחפשים בגוגל. לכן אם עסק רוצה להיות מצליח הוא צריך להופיע באחת מהתוצאות החיפוש הראשונות בגוגל. ככל שהעסק יופיע יותר גבוה בתוצאות החיפוש כך הוא יכנסו אליו יותר וכמובן שהוא ירוויח יותר. קידום אתרים אורגני נעשה על ידי חברה לקידום אתרים ומטרתו לשפר את מיקום החברה שלכם בדף התוצאות של גוגל. הקידום נעשה במגוון רחב של שיטות, כתיבת תוכן, בניית קישורים, שיפור מבנה האתר ועוד ועוד דרכים בכדי לתת את התוצאות הטובות ביותר בגוגל לעסק שלכם. ככל שמקדם האתרים האורגני יותר טוב כך אתם תעלו בצורת הדירוג של גוגל ותהיו מרוצים יותר מהתוצאות שלכם. 

מהו קידום אתרים ממומן?

כפי שיש קידום אתרים אורגני יש גם קידום אתרים ממומן שנעשה גם הוא על ידי חברה לקידום אתרים. קידום ממומן נעשה בגוגל בדף התוצאות הראשון שם יש מקום לפרסומות של החברה שאותה אתם רוצים לפרסם. הקידום הממומן מעלה את התוצאות של החברה למקום הראשון וזהו הדבר הראשון שאנשים רואים כאשר הם נכנסים לגוגל. כך הקידום הממומן מאפשר לנו להופיע במקומות הראשונים בדף החיפוש של גוגל גם אם הקידום האורגני לא עבד לנו. זהו יתרון עצום המאפשר לנו להוציא קצת כסף בכדי למשוך תנועה ערה לאתר שלנו. המומחיות של קידום ממומן שונה מהמומחיות של קידום אורגני על אף שיש כאלה העוסקים בשני הדברים וזאת בכדי ליצור את האתר הטוב ביותר. רוצים לקדם את העסק שלכם? קידום ממומן הוא בהחלט אופציה מנצחת שיכולה להועיל לכם רבות ולעזור לכם לפרסם את העסק שלכם בצורה הרבה יותר טובה. 

איך נדע איזה קידום מתאים לעסק שלנו?

לאחר שהכרתם את שתי השיטות לפרסם בגוגל עולה השאלה מה השיטה שהכי תועיל לעסק שלנו והיכן כדאי לנו להשקיע משאבים בכדי להניב רווחים יותר טובים. התשובה היא שהדבר הכי טוב לפזר את המשאבים על שתי השיטות. להשקיע הן בקידום אורגני והן בקידום ממומן בכדי ליצור את הבסיס הכי טוב לרווחיות העסק שלכם. כמובן שאם אתם מופיעים במקום הראשון בגוגל בקידום האורגני אתם לא צריכים את הקידום הממומן אך זהו דבר שקשה מאוד להגיע אליו ולכן רבים משלבים בין שתי השיטות. השקעה רק בקידום ממומן גם היא לא כדאית מכיוון שלאורך זמן קשה לעשות זאת ועל כן כדאי להשקיע בשתי השיטות. 

שיתוף

מאמרים נוספים

Scroll to Top